نشانه های ناتوانی مردان

یکی از مشکلات مهم در زمینه رابطه جنسی، ناتوانی مردان در نعوظ میباشد که به آن ناتوانی جنسی گفته میشود. داشتن یک رابطه جنسی با کیفیت روی زندگی زوج ها تاثیر مثبت می گذارد به همین علت باید به بهترین شکل، مشکلات و مسائل جنسی از جمله ناتوانی جنسی را درمان نمود. در این مقاله شما را با نشانه های ناتوانی جنسی مردان آشنا خواهیم کرد.

نشانه های ناتوانی مردان

نشانه های ناتوانی مردان

نشانه های ناتوانی مردان

این مشکل دارای نشانه های خاصی می باشد که از مهم ترین نشانه های ناتوانی مردان کاهش میل جنسی، عدم توانایی در ایجاد نعوظ و ناتوانی در نگه داشتن نعوظ میباشند. اگر فردی این نشانه ها را به صورت مداوم داشته باشند می بایست حتما به پزشک مراجعه کنند تا در سریع ترین زمان بتوانند این مشکل را درمان کنند.

مهم ترین علت ایجاد ناتوانی جنسی

عوامل بسیاری وجود دارد که باعث ایجاد ناتوانی جنسی در مردان می شود. که از مهم ترین آنها میتوان به بعضی از عوامل جسمی و روانی اشاره نمود.

عوامل جسمانی

یکی از اصلی ترین دلایل ایجاد ناتوانی جنسی در مردان، وجود برخی از مشکلات جسمی و بیماری ها در آنان میباشد. از مهم ترین این مشکلات میتوان به وجود بیماری های دیابت، ام اس، پارکینسون، قلب و عروق و …. اشاره کرد. داشتن اضافه وزن بالا و مصرف بیش از اندازه دخانیات و الکل می تواند باعث اختلال نعوظ شود.

عوامل روانی

علاوه بر عوامل جسمانی، عوامل روحی و روانی نیز میتواند روی روابط جنسی زوجین تاثیر گذار باشد. از مهم ترین عوامل روانی که روی توانایی و عدم توانایی جنسی مردان تاثیر میگذارد می توان به استرس و اضطراب ، افسردگی و بیماری های روحی، دلشوره، ترس و … اشاره نمود. علاوه بر این موارد، کمبود اعتماد به نفس و ترس از ناتوانی جنسی نیز میتواند روی ایجاد و یا حفظ نعوظ تاثیر گذار باشد.

روش های پیشگیری از ناتوانی جنسی در آقایان

بسیاری از مشکلات جنسی را میتوان به راحتی درمان کرد و قبل از حاد شدن آن میتوان از روش های پیشگیرانه استفاده نمود. مهم ترین روش های پیشگیری برای درمان این مشکل به صورت زیر میباشند.

ترک دخانیات و کاهش مصرف الکل میتواند یکی از بهترین روش ها برای پیشگیری از مشکلات جنسی باشد.

تقویت روابط جنسی و عاشقانه با شریک زندگی میتواند روی کیفیت رابطه جنسی تاثیر بگذارد و اختلال در نعوظ را از بین ببرد.

از دیگر راه های پیشگیری این مشکل می توان به رفع مشکلات روحی و روانی اشاره کرد. تنها کافیست به مشاور و یک روانشناس مراجعه کنید تا او با بهترین و سریع ترین راه ها این مشکلات را درمان کند.

 

 

جهت مراجعه برای درمان ناباروری در مشهد و یا درمان ناتوانی جنسی در مشهد با شماره مطب تماس حاصل فرمایید و نوبت خود را ثبت کنید.

  • تلفن : ۳۸۴۲۶۷۹۴-۰۵۱

سوال خود را مطرح کنید :


پاسخی بگذارید